Použité iPhony a Macbooky

15.5.2017

Vysoká popularita zařízení značky Apple vedla k založení našeho byznysu na prodeji prověřených použitých kusů. Dovážíme výhradně iPhony a Macbooky , které pocházejí z oficiálních kanálů z USA. Naše kontrola kvality se stará, aby se do naší distribuce nikdy nedostal nefunkční, kradený nebo jinak vadný produkt.

Jde o produkty, které již byly vybaleny z originální krabice, avšak zejména proto, aby byly zapůjčeny recenzentům, strávily nějaký čas vystavené na prodejně nebo byly vráceny z jiného důvodu téměř netknuté.

Všechny přivezené iPhony a Macbooky nejprve pečlivě zkontrolují naši technici, následně je roztřídí do kategorií A, B nebo C podle stavu kosmetického opotřebení. V naší distribuci tedy nenajdete iPhony nebo Macbooky, u kterých bylo nutné vyměnit některou nitřní součástku z důvodu nějaké vady.

Díky tomu jde o stoprocentně funkční zařízení ve vysoké kvalitě. Produkty po vybalení z původní krabice ztrácejí oficiální status „nový“, čímž zároveň okamžitě rapidně klesne jejich cena. My je tak můžeme nabídnout za velmi atraktivních podmínek a se zárukou 12 měsíců.