O firmě

12.6.2016

Společnost Stark Distribution SE byla založena v roce 2010 s cílem zajišťovat distribuci kvalitních high-tech výrobků. Náš profesionální tým při výběru správných produktů a zajištění jejich kontroly čerpá z dlouholeté praxe. Díky tomu můžeme nabídnout vysoce kvalitní zboží za přijatelné ceny.

sd

Vždy myslíme na své zákazníky. Máme jedinečné zkušenosti s nastavením, opravami a správou mobilních telefonů, spotřební elektroniky a příslušenství.

Neustálý kontakt s inovátorskými značkami a talentovanými jedinci nám umožňuje poskytnout špičkové služby v oblasti distribuce zboží na tuzemském i zahraničním trhu.

Disponujeme širokými znalostmi (know-how) pro import zboží ze zahraničních trhů, převážně z Asie. V distribuci se zaměřujeme na střední Evropu, kde posilujeme spolupráci s logistickými centry, dopravními společnostmi a online komunitami. To nám umožňuje propojit koncové zákazníky s originálními produkty, které distribuujeme pro přední české prodejce spotřební elektroniky.

 

Historie

Stark Distribution se postupem času zaměřil zejména na distribuci vybraných produktů Xiaomi. Zkušenosti a průzkum prodeje nás přesvědčil, že tato značka nabízí velmi uspokojivý poměr kvality a ceny. Navíc Xiaomi klade velký důraz na použitelnost softwaru a nástavby MIUI, kterou každé dva týdny aktualizuje a vylepšuje.

miuiNaše specializace, dlouhodobá podpora komunity, která vytváří překlady jazyků v EU a ladí lokalizaci softwaru, a zajištění veškeré potřebné dokumentace k dovozu do EU z nás udělalo největší distributory pro střední Evropu. Smlouva s Xiaomi nás opravňuje posílat naší komunitě ROM a mít zpětnou vazbu přímo od zákazníků. Navíc zajišťujeme plné počeštění krabice pro český trh.

Součástí našeho týmu je organizační složka s  osmi zaměstnanci v Číně. Máme zkušenosti přímo s dodavateli a známe tamější podmínky, kvalitu i dostupnost zboží a náhradních dílů. Každý rok pro nás znamená změnu, inovaci a výzkum, vždyť právě zákazník je ten, kdo určuje pravidla hry a my, na to reagujeme. Díky tomu máme vynikající odezvu od zákazníků, kteří jsou s naším servisem spokojeni.

Od roku 2016 jsme výhradním distributorem značky iMyMax pro Českou a Slovenskou republiku. Příslušenství a vychytávky (gadgets) speciálně navržené pro high-endové smartphony předních značek vhodně doplňují naše portfolio telefonů Xiaomi a Apple.

Právě u druhé jmenované značky se od poloviny roku 2016 specializujeme na dovoz použitých iPhonů a MacBooků z USA. Prověřená zařízení v perfektním stavu pocházejí z oficiálních prodejních kanálů, po vyjmutí z krabice však ztratila status „nový“, čímž klesla jejich cena.