Xiaomi

12.6.2016

Značka Xiaomi je přední čínský výrobce populárních smartphonů, které v posledních letech dobývají svět a vytváří si rozsáhlou základnu fanoušků. Stark Distribution s Xiaomi dlouhodobě spolupracuje a díky podpoře komunity pomáhá zabezpečovat dostupnost stabilních jazykových překladů pro země EU.

Zajišťování shody dováženého zboží s legislativními předpisy dovozu do EU a distribuce smartphonů Xiaomi od samotného vzniku značky z nás  udělalo největšího distributora značky pro střední Evropu. Stále rosteme a dodáváme zařízení pro přední hráče v e-commerce.

 

O Xiaomi

Xiaomi je soukromá čínská společnost založená sedmi partnery 6. 6. 2010. Navrhuje a prodává smartphony, spotřební elektroniku, aplikace a další spotřební elektroniku. Tato společnost slavila svůj první úspěch v roce 2011, kdy v čele s generálním ředitelem Lei Junem získala výrazný podíl na čínském trhu. Xiaomi neustále rozšiřuje svůj sortiment a jeho hlavním cílem je vysoká kvalitu výrobku za nízkou cenu. Společnost má více než tři tisíce zaměstnanců a podle nynějších údajů se řadí mezi světové špičky na celosvětovém trhu. V roce 2013 společnost najala Hugo Barra jako viceprezidenta Xiaomi Global. Ten zajišťuje další mezinárodní růst společnosti.

V roce 2014 se Xiaomi díky zájmu zákazníků dostalo dokonce na pozici světové trojky v počtu vyrobených chytrých telefonů. S takto úžasnými výsledky si společnost vybudovala i patřičnou důvěru a oblíbenost.

Mezi její nejnovější špičkové inovace patří kromě softwarové nástavby MUIU například 6,4‘‘ displej pokrývající téměř celý přední panel smartphonu, duální fotoaparát nebo konfigurace s procesory Snapdragon 821 a 6 GB RAM.

Stark Distribution jako distributor pro střední Evropu čerpá také z osmi dedikovaných zaměstnanců, kteří pracují v Číně přímo u zdroje. Sbíráme tedy zkušenosti a s profesionálně sestaveným týmem, stále inovujeme a hledáme nová řešení pro zajištění maximální spokojenosti zákazníka.